Wyniki Konkursu Plastycznego Mój komputer Mój telefon

„Nie istnieje nic takiego, czego by sztuka nie mogła wyrazić”

W naszym przedszkolu w okresie od kwietnia do 14 maja, zaprosiliśmy Dzieci wraz z Rodzicami do konkursu plastycznego na temat: ,,Mój komputer” i ,,Mój telefon”. W wychowaniu przez sztukę jednym z cech charakterystycznych jest postulat głoszący konieczność wczesnego rozpoznawania edukacji estetycznej, dlatego podejmujemy z dziećmi wyzwania artystyczne. Wprowadzamy je w świat przeżyć artystycznych. W ten świat wybraliście się Państwo i Wy. Kochani Rodzice za co bardzo dziękujemy. Efektem Waszej pracy z dziećmi jest piękna, kolorowa i warta podziwu zorganizowana wystawa telefonów i komputerów wykonanych różnymi technikami w naszym przedszkolu. Mamy możliwość podziwiania wspaniałych prac. W konkursie wzięły udział dzieci wraz z rodzicami z poszczególnych grup naszego przedszkola jak i w Krasowicach. Były różne miejsca za udział w konkursie, każe dziecko otrzymało dyplom i nagrodę, ileż było radości i zadowolenia. Pamiętamy jednak, że wszyscy uczestnicy są wygrani bo przecież najważniejsze są przeżycia naszych dzieci. Dziękujemy Wszystkim ogromnymi brawami i już dzisiaj zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Joanna Wójcik

7 10 3 4 12 11 9 8 15 17 18 5 1 6 13 14 16 2