Ogłoszenie o zasadach funkcjonowania przedszkola od 01.09.2020 r.

Wprowadza się do stosowania procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola nr 4 w Namysłowie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

1. Warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola w dniu 01.09.2020r. jest przyniesienie podpisanych przez rodziców/opiekunów prawnych następujących dokumentów.

2. Rodzice i opiekunowie przyprowadzający dziecko do przedszkola muszą posiadać środki ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice, rękawice) zarówno podczas odprowadzania i odbierania dzieci, jak również w trakcie przebywania w budynku przedszkola. Przy wejściu do przedszkola znajduje się płyn do dezynfekcji rąk, z którego obowiązana jest skorzystać każda dorosła osoba wchodząca do przedszkola. Obowiązkowa dezynfekcja rąk dotyczy również rodziców.

3. Jeden rodzic lub opiekun wchodzi z dzieckiem wyłącznie do szatni z zachowaniem bezpiecznej odległości. W szatni może przebywać 14 osób. Przyprowadzanie dzieci do przedszkola w godzinach od 6.30 do 8.30.Odbieranie dzieci z przedszkola w godzinach od 14.30. Drzwi przedszkola będą zamknięte w godzinach od 8.30 do 14.30.

4. W przypadku gdy istnieje podejrzenie, że dziecko nie jest zdrowe odmawia się przyjęcia dziecka do przedszkola.

5. Zabrania się przynoszenia własnych zabawek z domu do przedszkola.

Dokument do podpisania