Wizyta Burmistrza – oddział w Krasowicach

6 grudnia 2019 w dniu Świętego Mikołaja, przedszkolaków w Krasowicach odwiedzili Burmistrz Namysłowa Pan Bartłomiej Stawiarski wraz z Wiceburmistrz Panią Eweliną Moniuszko–Czuczwarą, którzy obdarowali dzieci prezentami i cukierkami. Wyjątkowym gościom, za miłą wizytę, która przyniosła naszym dzieciom wiele radości SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Czytaj więcej...

Wizyta św. Mikołaja 2019

5 grudnia 2019 r. dzieci z naszego oddziału przedszkolnego odwiedził Święty Mikołaj, który przybył w towarzystwie pomocników – elfów. Oprócz prezentów, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. W rolę Św. Mikołaja wcielił się Pan Mariusz Jabłoński dyrektor NOK. Serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej...

Spotkanie „Dziecko - pies” – oddział w Krasowicach

4 grudnia 2019 przedszkolaki w Krasowicach uczestniczyły w zajęciu edukacyjnym Dziecko – pies, które przeprowadzili: Dowódca Opolskiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Pan Leszek Kois, Prezes Fundacji OGPR Pani Joanna Kois, lekarz weterynarii Pani Magdalena Kryczka z Gabinetu Kochane zwierzaki. Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę, miłe i bardzo ciekawe spotkanie. Przybyłym gościom przekazaliśmy zbiórkę karmy i koców na rzecz bezdomnych zwierząt. Ofiarodawcom: rodzicom naszych przedszkolaków, trenerowi i klientom PROJEKT PROGRES Studio Treningu Personalnego w Namysłowie DZIĘKUJEMY!!!

Czytaj więcej...

„Śniadanie daje moc” – oddział w Krasowicach

22 listopada 2019 odbyło się spotkanie z Panią dietetyk – A. Suchodolską, która przeprowadziła zajecie edukacyjne na temat zdrowego sposobu życia oraz wyjaśniła, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzieci wykonały piramidę zdrowego odżywiania i sprawności fizycznej oraz zdrowe kanapki i owocową sałatkę na przedszkolne śniadanie.

Czytaj więcej...