Zbiórka karmy

W listopadzie 2020 roku w naszym przedszkolu przeprowadzono zbiórkę karmy dla kotów przebywających w Namysłowskim schronisku „Cztery Łapy”.

Akcja spotkała się z ogromnym odzewem. Okazało się, że przedszkolakom z grupy „Biedronki” nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt. Dzieci przyniosły spore ilości karmy suchej, mokrej, przysmaki i koce. Akcja pomocy zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci. Mogą mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że choć chwilowa poprawa warunków ma znaczenie. Dlatego dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję i pokazali dzieciom, że dzielenie się tym co mamy - to dobry nawyk.

CSS Gallery:
Could not find folder /home/pp4nam/domains/przedszkolenr4.hekko24.pl/public_html/images/zbiorka_karmy_biedronki/