Dzień Chłopaka 2020

Dnia 30 września 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Chłopaka”.

Chłopcy  z grupy „Jagódki” dostali upominki od dziewczyn – całuski i słodkości. Pięknie odśpiewane 100 lat zapoczątkowało uroczystość przy stolikach. Dzieci częstowały się słodkościami i wspólnie spędzili miło czas. Później przystąpili do zabaw, gdzie radości nie było końca.

DSC03441 DSC03443 DSC03438 DSC03446 DSC03450 DSC03447 DSC03445 DSC03448 DSC03439 DSC03442 DSC03449 DSC03451 DSC03436 DSC03437 DSC03440 DSC03444

Dziewczynki z grupy „Biedronki” wykonały medale dla „Super chłopaków” oraz był słodki poczęstunek.

CSS Gallery:
Could not find folder /home/pp4nam/domains/przedszkolenr4.hekko24.pl/public_html/images/dzien_chlopaka_2020_biedronki/

Z okazji Dnia Chłopaka „Stokrotki” przygotowały pieczone jabłka pod kruszonką. Zjadały je ze smakiem podczas uroczystego poczęstunku. Nasi mali bohaterowie otrzymali legitymację Super chłopaka przypieczętowaną własnym odciskiem palca. Dzień upłynął w atmosferze życzliwości i wspólnej zabawy.

CSS Gallery:
Could not find folder /home/pp4nam/domains/przedszkolenr4.hekko24.pl/public_html/images/dzien_chlopaka_2020_stokrotki/

Wszystkie dziewczynki z grupy „Słoneczka” zaangażowały się w przygotowanie dla naszych chłopców pięknych serduszek i krawatów oraz odśpiewały energicznie „Sto lat”. Na zakończenie wszystkie dzieci zasiadły do stołów i skosztowały słodkości popijając przy tym pyszną herbatkę. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od koleżanek z grupy oraz Pań.

CSS Gallery:
Could not find folder /home/pp4nam/domains/przedszkolenr4.hekko24.pl/public_html/images/dzien_chlopaka_2020_sloneczka/

Chłopcy z grupy „Muchomorki” dostali Lubisie i balony. Cała grupa bawiła się przy muzyce. Było gwarnie i radośnie. Na koniec był słodki poczęstunek i wszystkie dzieci dostały lizaki.

CSS Gallery:
Could not find folder /home/pp4nam/domains/przedszkolenr4.hekko24.pl/public_html/images/dzien_chlopaka_2020_muchomorki/

„Dzień Chłopaka” był szczególnym dniem dla chłopców z grupy „Motylki”. Dziewczynki złożyły im życzenia, zaśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla każdego przedszkolaka. Tego dnia wszystkie buźki były uśmiechnięte.

{becssg}dzien_chlopaka_2020_motylki{/becssg}

W grupie „Wiewiórki” Panie z dziewczynkami przygotowały dla chłopców słodkie upominki oraz legitymacje „Super Chłopaka”. Z sali dochodziły dźwięki wesołej muzyki, słychać było śpiew i głośne STO LAT. Po tańcu i zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą wspomnieniem tej chwili. Wszystkim Chłopcom i Mężczyznom życzymy wszystkiego najlepszego!

{becssg}dzien_chlopaka_2020_wiewiorki{/becssg}