Dożynki w Przedszkolu nr 4

W piątek 23 września 2017 r. w naszym przedszkolu odbyły się dożynki z udziałem rodziców oraz zaproszonych gości. Wszystkie dzieci w utworzonym korowodzie oraz z piosenką na ustach „Plon niesiemy plon” niosły dary z pól, ogrodów oraz sadów, które złożyły na ręce pani dyrektor. Dary zostały ustawione na przygotowanym stole dożynkowym. Po złożeniu darów, pani dyrektor powitała wszystkich zebranych gości oraz dzieci, które poprosiła o przedstawienie się za pomocą okrzyków grup. Następnie grupa „Jagódki” w strojach śląskich zatańczyła taniec „Trojak”. Po tańcu, pani dyrektor zaprosiła wszystkich do degustacji na różne stanowiska. Nie zabrakło również traktora, który budził wśród dzieci duże zainteresowanie. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.